AB
Recertified
N/A
KANDEX ET AL REGNIER 6-25-41-21
Unlock Well Details
Subscribe to view full well data, production charts, and location maps.
$33/mo Pro plan
Start 14-Day Free Trial Compare all plans| Well Identity | |
|---|---|
| ID | AB00062504121W40 |
| Unique Well Identifier | 00/06-25-041-21W4/0 |
| Well Name | KANDEX ET AL REGNIER 6-25-41-21 |
| License Number | 0066827 |
| Key List | 0414212506000 |
| Location & Geography | |
| Province | AB |
| Location | 06-25-041-21W4 |
| Coordinates | 52.554785, -112.900774 |
| Borehole Coordinates | 52.554785, -112.900774 |
| Offset Depth | 0000000 |
| Licensing & Legal | |
| Licensee | 0P46 |
| Name | Kandex Resources & Development Ltd. |
| Address | not found |
| Telephone | Limited |
| Abbreviation | KANDEXRESOURCES& |
| License Date | Nov 21, 1977 |
| Well Status & Activity | |
| Status | Recertified |
| Status | Nov 29, 1977 |
| Well Characteristics | |
| Fluid Type | N/A |
| Mode | ABD |
| Type | N/A |
| Field | 0096 |
| Pool | 0000000 |
| Surface & Borehole Data | |
| Surface KB Elevation | 789 m 2,590 ft |
| Surface Ground Elevation | 786 m 2,579 ft |
| Max TVD | 0 m 0 ft |