AB
Recertified
N/A
KELES ET AL BELL 6-25-41-13
Unlock Well Details
Subscribe to view full well data, production charts, and location maps.
$33/mo Pro plan
Start 14-Day Free Trial Compare all plans| Well Identity | |
|---|---|
| ID | AB00062504113W40 |
| Unique Well Identifier | 00/06-25-041-13W4/0 |
| Well Name | KELES ET AL BELL 6-25-41-13 |
| License Number | 0073164 |
| Key List | 0414132506000 |
| Location & Geography | |
| Province | AB |
| Location | 06-25-041-13W4 |
| Coordinates | 52.556662, -111.74761 |
| Borehole Coordinates | 52.556662, -111.74761 |
| Offset Depth | 0000000 |
| Licensing & Legal | |
| Licensee | 0R36 |
| Name | Keles Production Company Ltd. |
| Address | c/o Kenway Mack Slusarchuk Stewart LLP 300, 150 - 13 Avenue SW Calgary AB T2R 0V2 |
| Telephone | (403) 245-8224 |
| Abbreviation | KELES PROD CO |
| Agent Code | Limited |
| License Date | Nov 24, 1978 |
| Well Status & Activity | |
| Status | Recertified |
| Status | Oct 15, 1984 |
| Well Characteristics | |
| Fluid Type | N/A |
| Mode | ABD |
| Type | N/A |
| Field | 0115 |
| Pool | 0000000 |
| Surface & Borehole Data | |
| Surface KB Elevation | 694 m 2,277 ft |
| Surface Ground Elevation | 690 m 2,264 ft |
| Max TVD | 0 m 0 ft |