AB
Recertified
N/A
TLI LANAWAY 6-25-36-4
Unlock Well Details
Subscribe to view full well data, production charts, and location maps.
$33/mo Pro plan
Start 14-Day Free Trial Compare all plans| Well Identity | |
|---|---|
| ID | AB00062503604W50 |
| Unique Well Identifier | 00/06-25-036-04W5/0 |
| Well Name | TLI LANAWAY 6-25-36-4 |
| License Number | 0051899 |
| Key List | 0365042506000 |
| Location & Geography | |
| Province | AB |
| Location | 06-25-036-04W5 |
| Coordinates | 52.119515, -114.445679 |
| Borehole Coordinates | 52.119515, -114.445679 |
| Offset Depth | 0000000 |
| Licensing & Legal | |
| Licensee | 0LP3 |
| Name | Total Petroleum (north America) Ltd. |
| Address | (403) 267-3000 |
| Telephone | Limited |
| Abbreviation | 700, 639 - 5 Avenue S.W. Calgary AB T2P 0M9 |
| License Date | Nov 19, 1974 |
| Well Status & Activity | |
| Status | Recertified |
| Status | Dec 26, 1974 |
| Well Characteristics | |
| Fluid Type | N/A |
| Mode | ABD |
| Type | N/A |
| Field | 0405 |
| Pool | 0000000 |
| Surface & Borehole Data | |
| Surface KB Elevation | 984 m 3,227 ft |
| Surface Ground Elevation | 980 m 3,215 ft |
| Max TVD | 0 m 0 ft |