AB
Recertified
N/A
NORTHSTAR ET AL AERIAL 6-25-29-18
Unlock Well Details
Subscribe to view full well data, production charts, and location maps.
$33/mo Pro plan
Start 14-Day Free Trial Compare all plans| Well Identity | |
|---|---|
| ID | AB00062502918W40 |
| Unique Well Identifier | 00/06-25-029-18W4/0 |
| Well Name | NORTHSTAR ET AL AERIAL 6-25-29-18 |
| License Number | 0085937 |
| Key List | 0294182506000 |
| Location & Geography | |
| Province | AB |
| Location | 06-25-029-18W4 |
| Coordinates | 51.51033, -112.410713 |
| Borehole Coordinates | 51.51033, -112.410713 |
| Offset Depth | 0000000 |
| Licensing & Legal | |
| Licensee | 0AH3 |
| Name | Graystone Corporation |
| Address | (416) 867-9079 |
| Telephone | Limited |
| Abbreviation | 706, 177 Lombard Avenue Winnipeg MB R3B 0W5 |
| License Date | Sep 29, 1980 |
| Well Status & Activity | |
| Status | Recertified |
| Status | Oct 12, 1980 |
| Well Characteristics | |
| Fluid Type | N/A |
| Mode | ABD |
| Type | N/A |
| Field | 0020 |
| Pool | 0000000 |
| Surface & Borehole Data | |
| Surface KB Elevation | 914 m 2,998 ft |
| Surface Ground Elevation | 910 m 2,985 ft |
| Max TVD | 0 m 0 ft |