AB
Recertified
N/A
RIMOIL ET AL ATLEE 6-25-21-8
Unlock Well Details
Subscribe to view full well data, production charts, and location maps.
$33/mo Pro plan
Start 14-Day Free Trial Compare all plans| Well Identity | |
|---|---|
| ID | AB00062502108W42 |
| Unique Well Identifier | 00/06-25-021-08W4/2 |
| Well Name | RIMOIL ET AL ATLEE 6-25-21-8 |
| License Number | 0058604 |
| Key List | 0214082506002 |
| Location & Geography | |
| Province | AB |
| Location | 06-25-021-08W4 |
| Coordinates | 50.812285, -110.98598 |
| Borehole Coordinates | 50.812285, -110.98598 |
| Offset Depth | 0000000 |
| Licensing & Legal | |
| Licensee | A5EL |
| Name | Lightstream Resources Ltd. |
| Address | (403) 268-7800 |
| Telephone | Limited |
| Abbreviation | 2800 - 525 8 Ave SW Calgary AB T2P 1G1 |
| License Date | Jun 8, 1976 |
| Well Status & Activity | |
| Status | Recertified |
| Status | May 19, 1992 |
| Well Characteristics | |
| Fluid Type | N/A |
| Mode | ABD |
| Type | N/A |
| Field | 0085 |
| Pool | 0000000 |
| Surface & Borehole Data | |
| Surface KB Elevation | 799 m 2,622 ft |
| Surface Ground Elevation | 796 m 2,611 ft |
| Max TVD | 0 m 0 ft |